OSN Objektsikring

Design, foto og digital vekst for Objektsikring

Tjenester levert:

Foto som viser menneskene bak

Vi har tatt bilder for Objektsikring, med fokus på å vise fram virksomheten på en ekte og tillitsvekkende måte. Bildene ble tatt med tanke på bruk på nettside, i markedsføring og trykk.

Fotograferingen handlet ikke bare om fine bilder, men om å skape visuelt innhold som forteller noe om bedriften. Vi ønsket å få fram både profesjonalitet, mennesker og det praktiske arbeidet bak tjenestene deres. Bildene gir et mer personlig og troverdig uttrykk utad. De bidrar til at potensielle kunder lettere får et inntrykk av hvem de møter, og gjør kommunikasjonen deres mer levende.

 

Design av flyer

For Objektsikring har vi utviklet flyer som presenterer tjenestene deres på en tydelig, ryddig og profesjonell måte. Målet var å lage et materiell som raskt gir mottakeren et godt inntrykk av hvem Objektsikring er, hva de tilbyr og hvorfor de er relevante. Vi jobbet med både tekst, struktur og visuelt uttrykk for å sikre at flyeren ble enkel å lese og lett å forstå. Designet ble tilpasset Objektsikring sin profil, med et rent uttrykk som gjør budskapet tydelig uten at det føles overlesset.

Resultatet er en flyer som Objektsikring kan bruke aktivt i markedsføring, kundedialog og presentasjon av virksomheten. Den fungerer som et konkret og profesjonelt salgsverktøy som støtter opp under merkevaren deres.

 

Synlighet når kundene leter

Objektsikring er også kunde hos oss innen SEO og Google Ads. Her jobber vi med å gjøre dem mer synlige for relevante søk, slik at flere potensielle kunder finner dem når de leter etter tjenestene Objektsikring tilbyr. Innen SEO handler arbeidet om å styrke nettsiden over tid. Vi ser på innhold, søkeord, struktur og tekniske forbedringer som kan bidra til bedre rangeringer i Google og mer relevant trafikk inn til nettsiden.

Med Google Ads jobber vi mer direkte med synlighet og resultater her og nå. Kampanjene settes opp og optimaliseres for å treffe riktige målgrupper, bruke budsjettet smart og skape flere relevante henvendelser for Obsik.

Resultat

For Objektsikring har vi levert en helhetlig pakke med markedsføringstjenester som styrker både det visuelle uttrykket og synligheten deres på nett. Vi har laget flyer som presenterer tjenestene deres på en tydelig og profesjonell måte, samt tatt bilder som viser fram virksomheten på en ekte og tillitsvekkende måte.

I tillegg jobber vi med SEO og Google Ads for Objektsikring, slik at de blir mer synlige for relevante kunder i Google. Målet er å kombinere godt innhold, sterke visuelle elementer og målrettet annonsering for å skape mer trafikk, bedre synlighet og flere henvendelser.

Daniel

hjelper deg gjerne i gang med ditt neste prosjekt. Ta kontakt direkte eller send inn skjema så kommer vi tilbake til deg i en brenning!